PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2014 NA ŽIŽKÁRNĚ

PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA ŽIŽKÁRNĚ

Termín:

25.10. - 28.10.2014 (sobota - úterý)
Nástup na soustředění v sobotu 25.10. v 9hod, sraz na Žižkárně – čeká nás brigáda, ubytování bude až odpoledne – kolem 16hod. Ukončení 28.10. v úterý odpoledne – pomocníci z řad rodičů na úklid vítáni od 15hod, předpokládaný konec soustředění v 16hod.


Program:

Všestranný sportovní program přizpůsobený počasí a výkonnosti. V plánu jsou hry v přírodě, fyzická příprava, výlety, orienťák, pouštění draků, koupání v Jáchymově, hry na chatě. Soustředění proběhne za každého počasí. V sobotu je v plánu plnění povinností v rámci dětské brigády.


Strava:

Stravování celodenní včetně svačin, pitný režim samozřejmostí. Začínáme 25.10. (sobota) večeří a končíme 28.10. obědem. Vaříme na chatě – strava téměř domácí :) V sobotu počítáme s obědem z vlastních zásob, buřta nebo něco na opékání s sebou.

Cena:

Cena se skládá ze dvou položek, stravné a ubytování.

Stravné: 400Kč na osobu (zahrnuje celodenní stravování, odměny, apod.).

Zaplaťte prosím do 20.10.2014 včetně, kdo nezaplatí, s tím nebudeme počítat, díky za pochopení.

Ubytování - 60Kč/noc - členové Ski klubu, nečlenové po dohodě se správcem – platí se až na chatě správci.

S sebou :

Oblečení na venkovní aktivity, počasí v horách je proměnlivé, doporučujeme už částečně zimní výbavu – čepice, rukavky, šály, minimálně dvoje boty, jedny určitě zateplené, klidně i holinky, pláštěnku. Dále oblečení a přezuvky na chatu, hyg. potřeby, plavky (neplavci i pomůcky – křidýlka, ježka apod.), kartičku zdrav. pojišťovny (stačí kopie). Kdo má, vemte si draka, buzolu, baterku. Kola nebereme – už bude asi zima... Kapesné ca. 100Kč – na bazéna apod. Dále se na případné tvoření na chatě hodí nůžky, tyčinkové lepidlo, pastelky, fixy apod. Hudební nástroje vítány.

Datum: 14.10.2014
Autor: Kamila Turčinová
Rubrika: Novinky
Počet čtenářů: 90538